Rekonstrukce bytových domů, rekonstrukce panelových domů, rekonstrukce paneláků, lodžií, balkónů, zábradlí - provedeme Vás úspěšně revitalizací Vašeho domu od NÁVRHU až po KOLAUDACI
 

Rekonstrukce bytových (panelových) domů

Společnost Stavby a rekonstrukce budov spol. s r.o. je Vám schopna nabídnout nejvýhodnější řešení pro Váš dům s ohledem na dokonalou funkčnost i ekonomické hledisko, proto Vám rádi poradíme již při plánování rekonstrukce a pomůžeme s nezbytnou administrativou více v sekci PROJEKCE, INŽENÝRING. Samotnou rekonstrukci bytového domu lze provést jak komplexně tak postupně prováděním dílčích oprav. Komplexní řešení v podobě revitalizace bytového domu je samozřejmě nejvýhodnější z hlediska dosažených úspor za teplo a ceny za dílo. V případě že Váš dům nedosáhne na potřebné finanční prostředky, lze navrhnou postupnou rekonstrukci budovy. Při tomto řešení navrhujeme systém tak, aby po dokončení jednotlivých etap fungoval jako celek.

  • Rekonstrukce bytového domu
  • Výměna oken a vstupních portálů domu
  • Rekonstrukce lodžií a balkonů
  • Zateplení a sanace obvodového pláště domu
  • Oprava a zateplení střešního pláště

Zateplování obvodového pláště bytových domů

Naše společnost používá pro zateplování panelových a cihlových bytových domů výhradně schválené a prověřené materiály od firem – Weber-Terranova, STO, Baumit, Styrotrade, Isover. Provádění zateplovacích systémů se realizuje vždy na základě vypracované projektové dokumentace a závazných technologických postupů daného výrobce a kontrolováno v pravidelných intervalech stavebním dozorem.

Rekonstrukce balkonů a lodžií

Na základě osobní prohlídky a statického posudku zjišťujeme rozsah potřebných statických úprav a sanací, nejčastěji se jedná o zrezivělá zábradlí a nefunkčnost hydroizolace podlahy domu. V těchto případech společně s klienty vybíráme nejvhodnější způsoby rekonstrukce zábradlí, jakými jsou např. ocelová zábradlí s povrchovou úpravou žárové zinkování s výplní tyčovina či bezpečnostní lepené sklo, vhodnou alternativou je také výměna za hliníkové zábradlí s povrchovou úpravou práškové lakování. Pro rekonstrukci podlah vždy volíme komplexní hydroizolační systémy od renomovaných výrobců stavební chemie jakými jsou MAPEI, WEBER, a tím tak výrazně prodlužujeme životnost této konstrukční části minimálně o dalších 15 let.

Kontaktujte nás
Jméno / společnost
Emailová adresa
Telefon
Váš dotaz


 
 
© 2019 Rekonstrukce bytových domů Rekonstrukce bytových domů, revitalizace panelových budov - Stavby a rekonstrukce budov spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

Sdílej odkaz na: