Rekonstrukce bytových domů, rekonstrukce panelových domů, rekonstrukce paneláků, lodžií, balkónů, zábradlí - provedeme Vás úspěšně revitalizací Vašeho domu od NÁVRHU až po KOLAUDACI
 

PROJEKCE, INŽENÝRING

  1. Přípravná fáze
  2. Energetický audit, Průkaz energetické náročnosti budovy
  3. Projektová dokumentace
  4. Financování
  5. Stavební povolení, ohlášení
  6. Dotace

Přípravná fáze

Ještě než se rozhodnete o rozsahu rekonstrukce je třeba nejdříve provézt technické posouzení stavu Vašeho objektu, na základě kterého společně s Vámi následně navrhneme optimální postup rekonstrukce bytového (panelákového) domu. Součástí každé přípravy je prvotní zaměření objektu našimi techniky a konzultace s klientem, zjišťování konkrétních problémů spojených s užíváním domu jakými jsou existence plísní, protékání či prosakování vody střešním nebo obvodovým pláštěm, netěsnost otvorových výplní, výsledky jednotlivých revizních zpráv apod.

Energetický audit, Průkaz energetické náročnosti budovy

Vypracováváme s našimi auditory energetické posudky (Energetický audit, Průkaz energetické náročnosti budovy, Posudek pro Zelenou úsporám, Stanovisko poradenského střediska atd.). Některé jsou potřeba pro žádost o stavební povolení, jiné zase pro žádosti o dotace z dotačních programů Panel či Zelená úsporám.

Projektová dokumentace

Konkrétní podobu Vašeho záměru rekonstrukce obsahuje projektová dokumentace, kde naši projektanti navrhnou detailní řešení jednotlivých částí realizace, volí technologické postupy a stanovují použité materiály, společně s Vámi vybírají finální barevnost fasády bytového domu.

Financování bytového domu

V případě Vašeho zájmu předložíme několik návrhů úvěrů od bankovních institucí, které Vám pomohou získat představu o tom, zda realizaci díla můžete realizovat např. bez navyšování příspěvků do Fondu oprav, bez jakéhokoliv ručení nemovitostí atd. Běžně spolupracujeme s ČSOB a.s., ČS a.s., KB a.s., Wüstenrot stavební spořitelna, Reiffensen stav.spořitelna a další. Úkolem výběru je zvolit optimální financování ušité na míru s ohledem na Vaše potřeby.


Stavební povolení, ohlášení

Provádíme pro každého klienta veškerá jednání s orgány státní správy s cílem získat stavební povolení a tím šetříme Váš čas.

Dotace

Máme dlouholeté zkušenosti s podáváním žádostí o dotaci z programu Panel a umíme připravit a podat také žádost o dotaci Zelená úsporám.

Potřebujete informaci ohledně rekonstrukce bytového domu, nebo jiných služeb - kontaktujte nás
Jméno / společnost
Emailová adresa
Telefon
Váš dotaz


 
 
© 2019 Projekce, inženýring Rekonstrukce bytových domů, revitalizace panelových budov - Stavby a rekonstrukce budov spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

Sdílej odkaz na: